ליאור רוכמן

היכנסו ל-

אייקון גוגל פלוס אייקון גוגל פלוס

שלנו

ליאור רוכמן- אמן על חושי

צור קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

תוכן ההודעה

קוסם/אמן טלפתיה לאירועים של פעם בחיים

כמה פעמים השתתפתם ביום כיף מטעם העבודה והרגשתם שכל קשר בין האירוע למטרתו מקרי בהחלט? כמה פעמים העדפתם להישאר בבית כי הרגשתם שאתם לא מסוגלים להשתתף בעוד אירוע משפחתי משעמם? אם אתם מחפשים אחר הפעלה מקורית ומהנה עבור אירוע שאתם מארגנים או מעוניינים לקחת חלק באירוע שבסופו תצאו מוקסמים, הגעתם למקום הנכון.

שיטה יצירתית לגרום לקהל לקחת חלק פעיל באירוע היא להעסיקו על ידי איש מקצוע בעל מיומנות רבה בבידור ובהפעלות. הזמנת קוסם או אמן טלפתיה לאירועים תעניק לקהל חוויה מהנה ומעשירה כבר מרגע הכניסה. לא משנה באיזה אירוע מדובר – בר/בת מצווה, מסיבת יום-הולדת לילדים או מבוגרים, כנסים ואירועי עובדים, מופעי הקסמים והטלפתיה מושכים אליהם קהל מכל הגילאים ומבטיחים אירוע מבדר ואווירה נעימה ומשוחררת.

 קסם של אירועים – אמן חושים

מכיוון שכל אירוע הוא חוויה ייחודית בעלת מטרה שונה, חשוב להתאים עבורו את המופע. הזמנת קוסם או אמן טלפתיה לאירועים משפחתיים, לאירועי חברה וכנסים יכולה להתבצע בדרך של מופע תחום בזמן, אך ניתן גם להזמין אותו לכל האירוע. בדרך זו הקוסם/אמן הטלפתיה עובר בין הקהל בכל שלבי האירוע, מבצע הפעלות פרטניות לקהל מצומצם ומעניק תשומת לב גדולה יותר לכל משתתפים.

מה מכילות ההפעלות?

ליאור רוכמן הוא אמן חושים המתמחה בקסמים ומופעי טלפתיה לאירועים מקוריים המתאימים לכל הגילאים ולכל סוגי האירועים. ליאור הוא בעל ניסיון רב של כ-18 שנים בהופעות מול קהל (הופיע מול אלפי חיילים בשירותו הצבאי וכיכב בתכנית "העוקץ" בערוץ 10) ואף זכה מספר פעמים באליפות ישראל בקסמים. המופע של ליאור מבטיח לכם אירוע קסום שלא ישכח במהרה.